Enclica software UK.

Перекладена сторінка Enclica (ETP)

English translation.

Ми з Україною 🇺🇦

Enclica - У нас є інформація та посилання на підтримку для українців для тих, хто в Україні та інших

Деякі відомості на цій сторінці можуть викликати тривогу для деяких, якщо ви хочете продовжити, зробіть це з попередженням. Якщо ви з піти натисніть тут

Що відбувається в Україні?

Ми напишемо скорочену версію подій, що відбуваються в Україні. Наші джерела безпосередньо з новин, будь ласка, проведіть власне дослідження і не покладайтеся на нас, ми знаємо так само, як і ви.

Російська Федорація оголосила про війну з Україною на кордоні. Путін хоче взяти Україну, оскільки він не вважає, що Україна має бути окремою державою, а натомість бути окремою від Росії. Ми не збираємося поширювати теорії, але це те, що він сказав.

Путін не має права вторгнутися в Україну, але вони мають. НАТО (Організація Північноатлантичного договору) заявила, що не буде вводити війська в Україну, оскільки Україна не входить до НАТО.

Хтось загинув в Україні через цю війну?

На жаль, люди були вбиті російськими військовими. Ми не можемо відстежити кількість загиблих. Але ми висловлюємо співчуття родинам, які постраждали від цієї кризи.

Що роблять світові лідери для підтримки України.

З точки зору України, просто допомагають постачати зброю в Україну. На Росію, з іншого боку, вводяться санкції, щоб запобігти міжнародній торгівлі та вплинути на їхню економіку.

Чим я можу допомогти?

Є речі, які ви можете зробити, щоб допомогти українцям, а саме пожертвувати благодійним організаціям України, ми надали посилання для підтримки України, де ви можете зробити пожертви.

Razom for Ukraine

Razom for Ukraine

ICRC

ICRC

ВІДМОВА ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ: МИ НЕ ПОВ’ЯЗАНО З ЖОДНОЮ ІЗ Вищевказаних благодійних організацій.